Składany prysznic turystyczny

Chyba każdy turysta po ciężkim dniu pocenia się i wysiłku marzy o tym, aby wziąć prysznic. Niestety na biwakach często nie ma wody lub prądu. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z brania odświeżającej kąpieli, którą w domu zapewnia nam łazienkowa kabina prysznicowa. Z myślą o takich osobach został stworzony prysznic turystyczny.

Składany prysznic turystyczny nie jest może luksusowym panelem z sauną i hydromasażem, ale w trakcie podróży jest nam w stanie zapewnić pełen komfort. Takie urządzenie zazwyczaj składa się ze specjalnego pojemnika, do którego wlewa się wodę oraz pompki, która pomaga przedostać się jej do węża.

Oczywiście to nie jedyny model prysznica turystycznego, który jest dostępny na rynku. Możemy też zdecydować się na nabycie prysznica w formie klasycznego worka, który na kilka godzin przed planowaną kąpielą wystarczy wypełnić wodą. Jeśli chcemy, aby woda była ciepła, wówczas prysznic zostawiamy na słońcu (aby worek przyciągał promienie słoneczne warto zadbać o to, aby był w kolorze czarnym).

W sprzedaży możemy znaleźć worki o różnych wielkościach, ale najlepszym wyborem powinien by prysznic turystyczny z workiem o pojemności dwudziestu litrów. Do worka zazwyczaj doczepia się specjalne końcówki prysznicowe, która umożliwia swobodne zawieszenie urządzenia na przykład na drzewie czy jakimkolwiek innym uchwycie. Dzięki temu taki prysznic jest niezwykle praktyczny.

Ważnym elementem każdego prysznica turystycznego jest także słuchawka, która powinna posiadać specjalny włącznik. Dzięki niemu w trakcie brania kąpieli będziemy mogli samodzielnie regulować wielkość strumienia wody.

Większość przenośnych pryszniców turystycznych działa na zasadzie zaworów zwrotnych, które zasysają wodę z dołączonego pojemnika lub worka. Takie urządzenie znakomicie sprawdza się w czasie spędzania wakacji na biwakach oraz pola namiotowych, gdzie turyści nie zawsze mają możliwość wzięcia odświeżającej kąpieli. Jeśli nie będziemy posiadać prysznica z workiem, wówczas praktyczne może okazać się w użytkowaniu nawet zwykłe wiaderko, w którym można sobie bez problemu przygotować ciepłą wodę.

Wybierając się na wakacje warto zabrać ze sobą nie tylko składany prysznic turystyczny, ale również ortalionowy parawan bądź zasłonkę. Świetnie powinna sprawdzić się zasłona na aluminiowym stelażu, która będzie znakomitym uzupełnieniem naszego turystycznego prysznica.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16859 bytes written, possibly out of free disk space in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/skladany-prysznic-turystyczny/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435