Letnie prysznice ogrodowe

Z pryszniców ludzie korzystają już od czasów starożytności. Dzisiaj w sklepach możemy znaleźć bardzo stylowe kabiny prysznicowe w różnych kształtach, a same panele mogą posiadać wiele dodatkowych funkcji. Jak się jednak okazuje, prysznic to już nie tylko urządzenie, które musi być kojarzone tylko i wyłącznie z łazienką. Latem doskonale sprawdzają się prysznice ogrodowe, które pozwalają rozkoszować się chłodnym i orzeźwiającym natryskiem.

W gorące dni warto posiadać w przydomowym ogrodzie nowoczesny prysznic, z którego będą mogli z powodzeniem korzystać zarówno dorośli, jak i również dzieci. Takie wyposażenie ogrodowe cieszy się coraz większym zainteresowaniem i można je nabywać w różnych cenach.

Prysznic na zewnątrz latem to wspaniała metoda na opłukanie się czy orzeźwienie. Taki natrysk w rewelacyjny sposób pozwoli nam obniżyć temperaturę ciała, a dodatkowo będzie to fascynująca rozrywka, zwłaszcza dla młodszych domowników. Natrysk ogrodowy to urządzenie, które jest wyposażane w trójnożny statyw. Dzięki niemu zyskujemy praktyczne i funkcjonalne urządzenie, które możemy zamontować właściwie w każdym miejscu w ogrodzie.

W upalne dni prysznic w ogrodzie z powodzeniem zastąpi naszym dzieciom tradycyjny plac zabaw. Dla maluchów nie ma bowiem zazwyczaj nic ciekawszego niż oblewanie się wodą, zwłaszcza kiedy na zewnątrz panują bardzo wysokie temperatury.

Aby jednak takie kąpiele były bezpieczne dla naszych maluchów warto zadbać o to, aby natrysk ogrodowy posiadał regulację strumienia wody i możliwość ustawiania jej temperatury. W przypadku wodnych dziecięcych zabaw strumień powinien być łagodny, a temperatura wody nie powinna być zbyt niska. Wiele pryszniców ogrodowych daje możliwość wyboru między delikatnym strumieniem a mżawką. Warto też zainwestować w regulowane dusze do rozpylania wody.

Ciekawym rodzajem prysznica ogrodowego jest prysznic solarny, nazywany także prysznicem słonecznym. Takie urządzenia mają za zadanie nagrzewanie wody w pojemnikach, wykorzystując do tego celu promieniowanie słoneczne. Prysznice solarne najczęściej posiadają samonośne konstrukcje, które dają możliwość zbierania wody do pojemnika, a dopiero następnie jej podgrzewanie.

Prysznice solarne z pojemnikami doskonale sprawdzą się w nieco większych i przestronnych ogrodach. Można zdecydować się na zakup prysznica w owalnym lub kwadratowym kształcie. Do tego oczywiście niezbędny jest odpowiedni panel razem z kranem i bocznym zaworem, który umożliwia podłączenie metalowego węża.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16938 bytes written, possibly out of free disk space in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/letnie-prysznice-ogrodowe/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435