Prysznic łazienkowy bez brodzika lub bez kabiny

Dzisiaj w łazience możemy zamontować już nie tylko klasyczny brodzik czy prysznic w wannie. Coraz częściej można zetknąć się z propozycjami pryszniców bez brodzików lub brodzików bez kabin. Są to dość ciekawe alternatywy dla tradycyjnej kabiny prysznicowej.

Nowoczesny natrysk bez brodzika cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się zarówno w mniejszych, jak i w nieco większych łazienkach. Jeśli cenisz sobie połączenie wygody z nutą nowoczesności, wówczas instalacja takiego prysznica z całą pewnością przypadnie ci do gustu.

Kabiny bez brodzików mogą być nabywane w różnych rozmiarach, także w tych niestandardowych. W niedużych łazienkach w blokach zazwyczaj sprawdzają się nieduże kabiny, które doskonale pozwalają zaoszczędzić kilka dodatkowych metrów kwadratowych we wnętrzu.

Jeśli zależy nam na tym, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń, wówczas możemy zastosować odwodnienie pod prysznic. Odpływ liniowy to nowoczesne rozwiązanie, które cechuje nie tylko praktyczność, ale też łatwość w czyszczeniu.

Aby stać się posiadaczem kabiny prysznicowej bez brodzika należy wcześniej wybrać odpowiedni odpływ liniowy. Powinien być on wykonany oczywiście z jak najlepszych materiałów. Konieczna może okazać się także instalacja specjalnej listwy odpływowej, która zapewni nam bezawaryjność użytkowania urządzenia prysznicowego.

Na natrysk bez brodzika decyduje się coraz większa liczba osób mieszkająca w blokach. Jest to rozwiązanie, które zyskało na popularności przede wszystkim ze względów typowo praktycznych. Opcja bez zastosowania brodzika w większości przypadków świetnie sprawdza się wówczas, kiedy zależy nam na obszernym miejscu do kąpieli. To także duża wygoda.

Coraz więcej zwolenników zyskują także prysznice bez kabiny. Taki prysznic zrobić jest stosunkowo łatwo, bowiem wystarczy zrezygnować z klasycznych ścianek oraz drzwi. Zamiast tego należy zamontować wodoszczelną zasłonę lub inne podobne rozwiązanie. W ten sposób również możemy zaoszczędzić nieco dodatkowego miejsca. Jeśli zależy nam na względzie estetycznym, wówczas warto pokusić się o wybór ciekawej zasłony, która kolorystycznie będzie pasowała do koloru płytek znajdujących się w naszej łazience.

W każdym prysznicu, zarówno w tym bez brodzika, jak i bez kabiny, powinna znaleźć się również specjalna mata antypoślizgowa, która zagwarantuje nam bezpieczeństwo w trakcie brania prysznica.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16911 bytes written, possibly out of free disk space in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/bez-brodzika-lub-bez-kabiny/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/zjr/public_html/xgd.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435